Komponenty posilovacích konstrukcí

Základní Komponenty

Máte představu o ideální konstrukci a na webu tuto variantu nemáme? Je to naprosto normální – díky modularitě jednotlivých dílů lze vyskládat tisíce možností. Máte-li zájem o sestavu na míru, stačí nás kontaktovat. Pro lepší představu a ujasnění komunikace uvádíme seznam základních komponent, které můžete při sestavách využít.

M-Série - Příčky a hrazdy:

HRAZDA SLIM

Osvědčená a funkční klasika. Hrazda SLIM je standardní rovná hrazda o průměru 32 mm. Její celková délka je 106 cm a může se uchytit jak na příčky, tak i na stojky konstrukce. V případě potřeby lze hrazdu upravit na míru.

PŘÍČKA PLATE

Stylový a moderní stabilizační prvek. V horní části se nachází multifunkční příčka pro upnutí příslušenství. Zadní plech s logem je schválně odsazen dozadu, abyste měli při cvičení maximum místa. Délka příčky PLATE je 106 cm. Součástí je přišroubovaný plech s logem, díky čemuž lze dosáhnout stovky barevných kombinací.

PŘÍČKA TOP

Vrchní příčka pro klece a konstrukce, která díky vrchnímu zarovnání zajišťuje maximální prostor pro cvičení uvnitř konstrukce a příjemný moderní vzhled. Jako všechny příčky má i tato děrování na všech 4 stranách.

Dostupné délky příčky: XS (43cm), S (61cm), M (79cm), L (106cm), XL (133cm)

PŘÍČKA CROSS

Základní příčka s dírami na všech 4 stranách profilu po celé délce. Nejčastěji je využívána ve spodní části konstrukce, ale samozřejmě pokud to designově vyhovuje, může se použít i ve vrchní části.

Dostupné délky příčky: XS (43cm), S (61cm), M (79cm), L (106cm), XL (133cm)

HRAZDA MULTI-GRIP

Prémiová hrazda, která se uchycuje na horní příčky a nabízí několik možností úchopu – široký (ohnutý), klasický, paralelní a šikmý. Kromě toho napomáhá i stabilitě konstrukce. Průměr hrazdy je 32mm a celková délka 106cm.

HRAZDA FAT

Alternativní typ hrazdy, chcete-li potrápit svůj úchop. Průměr hrazdy je 48 mm a celková délka je 106 cm.

HRAZDA PLUS

Používá se zpravidla jako hrazda pro spojení klecí nebo jiných konstrukcí. Výhodou je její délka – 187 cm. Dostatečnou nosnost, pevnost a stabilitu zajišťují masivní profily s logem na obou koncích hrazdy.

Stabilizační nohy FEET

Jak již vyplývá z názvu, stabilizační nohy se používají ke zlepšení stability konstrukce. Největší využití mají u klecí s malou hloubkou, pokud je nelze kotvit do podlahy. Součástí nohou je i děrování, takže je umíte využít k upnutí příslušenství.

M-Séria - STOJKY:

Každá pátá díra je označena laserem řezaným symbolem tzn. „citronem“ pro jednodušší zorientování při používání příslušenství. To platí pro všechny stojky – s čísly nebo bez.

Rozměry profilu stojky (i příčky):

Stojky a příčky konstrukce M-série jsou vyráběny z ocelových profilů 80x80x3. Průměr děr na stojce je uzpůsoben pro spojovací materiál M20 a příslušenství o průměru kolíků 20mm.

Číslovanie:

Všechny dostupné stojky lze vyrobit is číslováním. Celkově je čísel 35 – začínají ve vzdálenosti 28cm od země a končí ve výšce 181cm. Čísla vyřezává laser, díky čemuž vypadají velmi profesionálně.

Běžně dostupné výšky konstrukce