M-SÉRIE: Představení nové série konstrukcí

Dlouho očekávaná a avizovaná M-Série je konečně tady. Co to znamená a proč vůbec vznikla? V tomto článku si ji ve zkratce představíme.

Co je M-Série?

Trh a vizuální standardy a potřeby zákazníků se přirozeně mění, a proto jsme věděli, že nezůstaneme jen u 1 série konstrukcí. Tu prvotní sérii jsme nazvali CLASSIC a úspěšně ji prodáváme od roku 2015.

Pro vytvoření nové série jsme dali dohromady více než 6 leté zkušenosti vlastní zkušenosti, profi technologie, odborné rady trenérů, ale hlavně potřeby a přání zákazníků.

Proč "M"?

M-Série je:

  • Masivnější: Stojky a příčky vyrobené z profilů 80×80 mm. Spojovací materiál zvětšený bez kompromisů z M10 na M20.
  • Modulárnější: Velké montážní díry se nacházejí po celé výšce konstrukce a je proto jedno, zda se použijí pro spojení hrázd nebo upnutí příslušenství.
  • Modernější: Více barevných možností, nový design hrázd, příček a příslušenství

Pro koho je určena?

Bude to znít otřepaně: pro všechny. Ale hlavně pro ty, kterým vyhovuje modernější masivní design klecí s vyšší modularitou a bohatší volbou příslušenství (v budoucnu). Nadále prodáváme sérii CLASSIC jako dosud – tu jsme dodali do množství fitků, profi klubů, crossfit boxů a domácích fitek. Není s ní žádný problém, a proto pokud někomu více vyhovuje jednodušší design s poněkud nižší cenou, série CLASSIC je stále dobrá volba.